Soutěž pro prodejní místa: Prodávej jako o závod!

Soutěž pro prodejní místa: Prodávej jako o závod!

Výhry

Výhry si vybírá vylosovaná prodejna prostřednictvím svého zástupce (např. vedoucího) z nabídky výher pro daný soutěžní měsíc – viz dále. Vyhrávat je možné opakovaně každý měsíc, a to i více výher současně. 

Výhry jsou rozděleny do tří kategorií (A, B, C) podle hodnoty výher. Prodejna vylosovaná jako první v pořadí má nárok na výhru z kategorie C, druhá vylosovaná z kategorie B a třetí v pořadí na výhru z kategorie nejhodnotnějších výher, z kategorie A.

Výhry budeme během soutěže obměňovat.

Vyhrávat je možné opakovaně každý měsíc, a to i více výher současně. o výhercích rozhodne pouze a jedině: slosování tiketů.

 Výhry kategorie a za březen

produkt

Chladnička Samsung

s mrazákem, 311 l, nerez, A++

V hodnotě 10 000 Kč

produkt

Výčepní zařízení Sinop Anta M24

Chlazení s výkonem 25 až 35 litrů za hodinu a vestavěným vzduchovým kompresorem s automatickou regulací tlaku k profesionálnímu chlazení nápojů. Výčepní zařízení je určeno pro stáčení a podávání kvalitně vychlazených nápojů v domácím prostředí a menších zahradních párty.

V hodnotě 11 130 Kč

produkt

LED SMART televize SAMSUNG

108cm (43"), 4K UHD, kvalita obrazu HDR10+, HLG, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDMI, USB, LAN, WIFI, Bluetooth, DLNA, Netflix, O2, Apple TV, HBO GO, YouTube, Voyo, web prohlížeč, Skylink, T-Mobile TV

V hodnotě 11 000 Kč

 Výhry kategorie B za březen

produkt

Manažerské křeslo Futura 150

Manažerské křeslo Futura 150 unese až 150 kg, a to 24/7. Tomu je přizpůsoben i protitlak zádové opěry a speciální čalounění. Nabízí všechny výhody ergonomické židle.

V hodnotě 9 000 Kč

produkt

Výdejník barelové vody

Nejpohodlnější přístup k horké a studené vodě. Lze použít i pro okamžitou přípravu nápojů a instantních jídel.

V hodnotě 4 850 Kč

produkt

Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX

funkce: mikrovlnný ohřev, gril, Jet Start, Jet Defrost - rychlé rozmrazování, Dual Crisp, Dual Crisp Fry, Combi - horkovzdušné pečení jako v klasické troubě, Auto Cook

V hodnotě 7 000 Kč

 Výhry kategorie C za březen

produkt

Přenosný reproduktor JBL Charge 4

Přenosný voděodolný reproduktor, frekvenční rozsah 60Hz-20kHz, přehrávání bez dobíjení až 20 hodin, podporuje streamování hudby přes Bluetooth, systém JBL Connect pro synchronizaci vícero reproduktorů

V hodnotě 3 450 Kč

produkt

Pivní set 183cm, plastový, skládací

Skládací stůl obdélníkový půlený, plastový 183 x 76 cm + 2ks skládací lavice 183 cm, půlená, plastová. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Stabilní a kvalitně zpracovaný stůl, bez potřeby jakékoliv údržby.

V hodnotě 4 000 Kč

produkt

Rychlovarná konvice Tescoma President

Luxusní nerezován konvice, která na „dotek“ ohřeje vodu na teploty 40, 80, 90, 95, nebo 100 °C.

Konvice s objemem 1,7 l a výkonem 2200 W je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a pyšní se prestižní mezinárodní cenou za design Red Dot Design Award.

V hodnotě 3 000 Kč